GMONT CABLE s.r.o.

kabel

Více o firmě

Společnost Gmont cable, s.r.o. je na trhu 20 let. Vyrábíme kabelové svazky, děláme různé modifikace a úpravy polotovarů.
Vyrobíme jakýkoliv kabelový svazek dle požadavků a specifikace zákazníka, a to v malých i velkých sériích. Máme k dispozici moderní  technologické vybavení pro výrobu jak kabelové konfekce, tak pro kusovou, malosériovou a sériovou výrobu kabelových svazků.

Disponujeme řadou moderních zařízení a zkušenými zaměstnanci, kteří Vám vyrobí kabelové svazky nejvyšší kvality.

Poskytujeme svým zákazníkům také bezplatné poradenství v oblasti výroby a návrhu kabelových svazků.

Od roku 2000 jsme certifikovanou firmou dle normy ČSN EN ISO 9001. Na základě neustálého zlepšování a zefektivňování procesů výroby jsme byli v roce 2007 certifikováni dle normy IATF 16 949.

Výroba veškerých kabelových svazků, které vyrábíme, se řídí dle standardů: PC WHMA-A-620.

Gmont cable, s.r.o. je držitelem těchto certifikátů:
ČSN EN ISO 9001 v platném znění
IATF 16 949 v platném znění.

Jsme experti na kabelové svazky. Naši zkušení zaměstnanci Vám pomocí moderních technologií  vyrobí kabelové svazky nejvyšší kvality. Řekněte nám co potřebujete - a my Vám to vyrobíme.

Technologie_cinovani_vodicu

Mám zájem o výrobu kabelových svazků, či využití  technologiíKontakt

Stačí se ozvat, zbytek nechte na nás.