Kabelový svazek

kabelovy-svazek-uvodni-foto

Co je to kabelový svazek

Kabelový svazek je sestavou jednotlivých elektrických vodičů  a kabelů určených k propojování dat nebo propojení řídících jednotek a motoru atd... Vodiče jsou spojovány do jednoho celku, osazeny kontakty a konektory.

Kabelovým svazkem je nazývána ta část kabeláže, která je v zařízení uložena pevně, nehybně.

Kabelový svazek přináší zejména obrovskou úsporu práce a času při montáži zařízení, jelikož jsou předem všechny vodiče pospojovány do požadovaného celku dle přiložené dokumentace... Vodiče a kabely jsou odborně opatřeny zakončovacími prvky, tedy různými typy kontaktů, ok a konektorů.
Vodiče a kabely mohou být označeny potiskem, nebo identifikačními popisy.

Vnitřní části kabelových svazků mohou být skryty v ochranných opletech, trubicích nebo mohou být omotány izolační páskou, dle požadavků zákazníka.

Kabelové svazky dělíme podle druhu využití. Mezi největší odběratele kabelových svazků patří automobilový a strojírenský průmysl, výrobci bílé techniky a telekomunikačních zařízení.

Naši zaměstnanci mají bohaté zkušenosti s výrobou kabelových svazků pro řadu odvětví průmyslu, strojírenství, komunikačních technologií i dalších oblastí...

 

 

Zpět na kabelové svazky

  

Vyrobíme Vám kabelové svazky dle technické dokumentace. Pokud potřebujete poradit, využijte naše poradenství. Vyrobíme Vám malé série, velké série i kabelovou konfekci. Zcela dle Vašich potřeb.


kabelovy-svazek-technologie

Mám zájem o výrobu kabelových svazků

 

Kontakt
Contact informations

Just call, leave the rest to us.